Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0