Movies
Ratings
213
PapermanRated ★ 4.0
The 33Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
45 YearsRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0