Movies
Ratings
203
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 0.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0