Titles you rated
IRIS 2Rated ★ 2.5
Holmes of KyotoRated ★ 2.5
Special 7: Special Crime Investigation UnitRated ★ 1.0
Koisuru HahatachiRated ★ 1.0
RomeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0- Excessive ChallengeRated ★ 1.0
Vanity FairRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Ekaterina Season 3Rated ★ 1.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.5