Titles you rated
You Are My GloryRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Love Is SweetRated ★ 4.5
Dating in the KitchenRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 4.5
Romance TownRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 5.0
AmachanRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.5