Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0