Movies
Ratings
56
Crush and BlushRated ★ 5.0
Sink & RiseRated ★ 4.5
Hot Summer NightsRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0