Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- The Living and the DeadRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 2.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 2.5
24Rated ★ 3.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 1.5- Eyes of DawnRated ★ 3.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 2.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0