Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0