Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 2.5