Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0