Series
Ratings
12
The HeirsRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0