Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 3.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.0