Titles you rated
The PianistRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0