Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 3.5- The Haunted House ProjectRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0