Titles you rated
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
The Superman AgeRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0