Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0