Series
Ratings
45
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0