Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 1.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 1.0
ChuckRated ★ 5.0
ChuckRated ★ 5.0
ChuckRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
SupergirlRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
CastleRated ★ 5.0