Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0