Movies
Ratings
24
HarmonyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 0.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 1.0