Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0