Movies
Ratings
268
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
The HuntedRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
ChawRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.5
MontageRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Scorpion KingRated ★ 3.5
AssassinsRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
StealthRated ★ 3.5