Series
Ratings
13
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0