Movies
Ratings
730
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
BeckettRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5