Series
Ratings
28
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0