Movies
Ratings
64
WantedRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 5.0