Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0