Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0