Titles you rated
Last HolidayRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5