Titles you rated
The NewsroomRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 0.5
The BlacklistRated ★ 0.5
The BlacklistRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 0.5
My Rosy LifeRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The BlacklistRated ★ 1.0