Movies
Ratings
50
The Grand HeistRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0