Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The TattooistRated ★ 1.5
TedRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 4.0
Mr. 3000Rated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0