Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0