Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Can We Love?Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0