Movies
Ratings
16
Black DogRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
One on OneRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0