Movies
Ratings
972
Civil WarRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Jakob the LiarRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 1.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5