Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
PietaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5