Series
Ratings
234
PricelessRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
InvisibleRated ★ 2.5- A Sleeping ForestRated ★ 3.0
- HERORated ★ 3.0
HERORated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.0
- Kyojo 2Rated ★ 3.0
KyojoRated ★ 3.0
Burn the House DownRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Tokyo BachelorsRated ★ 2.5
The Public EnemyRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 3.5