Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
DarkRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0