Titles you rated
CrankRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0