Movies
Ratings
540
StretchRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Role ModelsRated ★ 4.5
Billy MadisonRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
RageRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5