Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0