Series
Ratings
174- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Oda Cinnamon NobunagaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5