Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0