Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5