Series
Ratings
37
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5