Movies
Ratings
29
The ThroneRated ★ 3.0
RazeRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
The DivideRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0