Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5