Movies
Ratings
100
RED 2Rated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0